Realizacje

projekty w któych realizacji mieliśmy swój udział


„TO SIĘ NOSI NAD WISŁĄ” BULWARY WARSZAWSKIE 2018

KAMPANIA EDUKACYJNA DZIELNICY WISŁA

———

Codziennie z terenów nadwiślańskich wywożonych jest średnio 6 ton odpadów, z czego aż 2,5 tony nie trafia do śmietników. To, co nie jest zaniesione do kosza, stanowi zagrożenie dla wszystkich – ludzi, zwierząt a także roślin i wody. Tego lata Warszawa hasło przewodnie Dzielnicy Wisła brzmi: „To się nosi nad Wisłą”. Głowna idea w przystępny sposób przedstawia kształtowanie odpowiedzialnej postawy wśród wypoczywających nad rzeką.

Galeria eventu

 


AGRO SHOW BEDNARY 20-23 WRZEŚNIA 2018

JEDNE Z NAJWIĘKSZYCH TARGÓW ROLNICZYCH W EUROPIE

———

Na tegorocznym AGRO SHOW wystawiło się prawie 750 firm, w tym ponad 120 wystawców z zagranicy z 19 krajów. W ciągu 4 dni Wystawę odwiedziło 139 200 osób, powierzchnia wystawiennicza wyniosła 139 tys. m2

Galeria eventu

 


KRAKÓW LIVE FESTIVAL 2018

DWUDNIOWY FESTIWAL MUZYCZNY W KRAKOWIE

———

Festiwal muzyczny organizowany przez Alter Art. Na festiwal co roku powstają dwie sceny muzyczne, miasteczko gastronomiczne oraz miejsce działań około-muzycznych. Line-up festiwalu opiera się na wykonawcach światowego formatu. Festiwal co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki i jest swoistym zakończeniem sezonu festiwalowego w Polsce.

Galeria eventu

 


OFF FESTIVAL KATOWICE 2018

TRZYDNIOWY FESTIWAL MUZYKI ALTERNATYWNEJ

———

OFF Festival w Katowicach to znany w Polsce wielogatunkowy festiwal muzyczny, łączący dźwięki muzyki rockowej, pop, hinduskiej, alternatywnej, miejskiej i elektronicznej. Odbywa się na czterech scenach w Dolinie Trzech Stawów nad bujnym lasem i jeziorem w południowej części Katowic.

Galeria eventu

 


OPEN’ER FESTIVAL GDYNIA 2018

NAJWIĘKSZY FESTIWAL MUZYCZNY W POLSCE

———

Festiwal muzyczny odbywający się na terenie Gdyni oraz gminy Kosakowo od roku 2003. Open‘er 2018 był pierwszym, na który bilety wyprzedały się całkowicie. Przez wszystkie cztery dni Open’era 2018 w Gdyni bawiło się łącznie ponad 140 tys. osób.

Galeria eventu

 


ORANGE WARSAW FESTIVAL 2018

NAJWIĘKSZE MUZYCZNE WYDARZENIE STOLICY

———

Festiwal muzyczny odbywający się w Warszawie od 2008 roku. Otwiera festiwalowe lato. Sponsorem tytularnym jest Orange. Pierwszego dnia tysiące fanów miało okazję posłuchać takich wykonawców jak Dua Lipa czy Sam Smith. W sobotę wystąpili między innymi Florence and the Machine i Tyler, The Creator.

Galeria eventu

 


KRAKÓW LIVE FESTIVAL 2017

JEDNA Z NAJLEPSZYCH MUZYCZNYCH IMPREZ W POLSCE

———

To już trzecia edycja Kraków Live Festivalu, który podobnie jak jego poprzednik – Coke Live Music Festival – przyciąga pod Wawel największe gwiazdy popu, rocka i hip-hopu. Kraków Live Festival odbył się 18 i 19 sierpnia na terenach Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Galeria eventu

 


OPEN’ER FESTIVAL GDYNIA 2017

NAJWIĘKSZY I NAJBARDZIEJ ZRÓŻNICOWANY FESTIWAL W POLSCE

———

Wyjątkowo udana impreza ze względu na kapitalne koncerty i ponad 120 tysięcy osób, które pojawiły się w Gdyni. Na Lotnisku Gdynia-Kosakowo zagrały takie gwiazdy jak Radiohead, Lorde, The Weeknd, Solange, The xx, Foo Fighters, M.I.A czy The Kills.

Galeria eventu

 


ORANGE WARSAW FESTIVAL 2017

DZIESIĄTA EDYCJA ORANGE WARSAW FESTIVAL

———

Ponad 55 tysięcy uczestników wybrało się na dwa dni koncertów na służewieckim torze. Pierwszy dzień był wyprzedany. Mix rocka zapewnił zabawę na świetnym poziomie i kontakt z ekstraklasą muzyki – Kings Of Leon, Martin Garrix i Imagine Dragons. Byli oni tego lata najbardziej pożądanymi headlinerami światowych festiwali.

Galeria eventu

 

Skontaktuj się z nami

KD Projekt Sp. z o.o.
STEFANA BATOREGO 23 /7
81-365 Gdynia 

Mobile: + 48 785 879 279

Email: biuro@kdprojekt.com.pl

Formularz kontaktowy